svētdiena, 2013. gada 27. janvāris

Latvijas čempionāta hokejā regulārās sezonas ietvaros šodien aizritēja trīs spēles. Liepājā ''SMSCredit.lv'' izcīnīja visai drošu uzvaru (6:3) pār ''Liepājas metalurgu-2'', Jelgavā vietējā ''Zemgale/JLSS'' ne tajā labākajā mačā ar 8:3 sagrāva ''Rīga/Prizma-2'', bet ''Junioram'' viesosbullīšos izdevās revanšs pret ''Ozolnieki/Monarch'' - 5:4.

SportacentrsTV pirmajā translētajā spēlē tikās ''Liepājas metalurgs-2'' un ''SMSCredit.lv''. Kreditorus jau 3. minūtē vadībā izvirzīja Renārs Undelis. Jau pieminētais Undelis trešdaļas vidū panāca 2:0, bet izskaņā Regnārs Kaļinovskis samazināja rezultāta starpību (1:2). Lai arī jau otrās trešdaļas 43. sekundē Olafs Aploks izlīdzināja rezultātu, tomēr trešdaļas izskaņā viesi atjaunoja divu vārtu handikapu (2:4). Vairs apdraudēt nopietni rīdzinieku pārsvaru mājinieki nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 3:6. Lielisks uzvarētāju sastāvā bija Renārs Undelis, kurš savam ''hattrick'' pievienoja arī rezultatīvu piespēli.
Čempionāta līderu godā ''SMSCredit.lv'' (58 punkti), otrajā vietā ''Juniors'' (57), bet labāko trijnieku noslēdz ''Ozolnieki/Monarch'' (47).