ceturtdiena, 2012. gada 8. novembris

Šovakar aizvadīta viena spēle Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā (LAČ). "Liepājas metalurga" otrā komanda savā laukumā ar 9:0 sagrāva hokeja skolas "Rīga/Prizma" hokejistus. Ar pieciem punktiem liepājnieku rindās izcēlās Edgars Homjakovs.

Liepājā savā starpā tikās "Liepājas metalurga" otrā komanda un "Rīga/Prizma", kas turnīra tabulā ieņēma attiecīgi trešo un sesto pozīciju. Liepājnieki uz ledus dominēja jau līdz ar pirmajām minūtēm – mājiniekiem bija vajadzīgas tikai 122 sekundes, lai atklātu rezultātu. Līdz trešdaļas beigām Metalurgi guva vēl četrus bezatbildes vārtus, bet spēles turpmākajās 40 minūtēs vēl četrreiz meta precīzi un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:0.
Rezultatīvākais mājinieku rindās bija Edgars Hormjakovs, kuram divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Trīs vārti Haralda Neimaņa kontā, bet ar trim punktiem atzīmējās arī Edgars Ārinieks, kuram divi vārti un viena rezultatīva piespēle. Jāatzīmē,ka "Prizmai" jau 16 minūtē (15:33) tika veikta vārtsargu maiņa. Pēc ceturtajiem liepājnieku vārtiem Raiva Turka vietā vārtos stājās Kārlis Zakrevskis.
Liepājas metalurgs 2 – Rīga/Prizma 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)
Vārti: 02:02 Homjakovs (Mazurs-Mago) 1:0, 06:53 Ārinieks (Homjakovs, Mazurs-Mago) 2:0, 10:40 Neimanis (Ārinieks, Freimanis) 3:0, 15:33 Remiņš (Plānics, Ņekļudovs, vair.) 4:0, 19:50 Neimanis (Homjakovs, Freimanis)5:0, 28:21 Ārinieks (Neimanis, Homjakovs) , 38:23 Rimjāns (Upenieks, Kaļinovskis) 7:0, 39:32 Homjakovs 8:0, 44:22 Ņekļudovs (Plānics, Ķepals) 9:0