svētdiena, 2012. gada 16. septembris

"Metalurgam" sausā uzvara pret "Neman"

Pirmo uzvaru pamatlaikā jaunajā sezonā Baltkrievijas atklātajā čempionātā šodien izcīnīja "Liepājas metalurga" hokejisti, kuri savā laukumā ar 2:0 pieveica Grodņas "Neman".
Liepājnieki rezultātu atklāja jau 4. minūtē, kad pēc Artūra Mickēviča un Reiņa Demitera piespēlēm izcēlās Artūrs Kuzmenkovs. Arī otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, izceļoties Povilam Verenim. Asistentu lomā Ģirts Ankipāns un Sergejs Voroņins.

Trešais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem. Abas komandas slikti spēlēja skaitliskajā vairākumā – mājinieki nerealizēja nevienu no sešiem vairākumiem, bet viesiem 0/5.

"Metalurgs" šodien izcīnīja pirmo uzvaru pamatlaikā jaunajā sezonā. Līdz šim bija viens panākums pēcspēles metienos.

Citā spēlē "Gomel" ar 4:0 sagrāva Mogiļevu. Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās latviešu aizsargs Atvars Tribuncovs. Viņam arī viens mazais noraidījums.

BAČ regulārā sezona, 16. septembris

Liepājas metalurgs – Grodņas Neman 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Vārti: 3:48 Kuzmenkovs (Mickēvičs, Demiters) 1:0, 38:54 Verenis (Ankipāns, Voroņins) 2:0
Vārtsargi: Auziņš - Brikuns